Hizmetlerimiz - Dörtel Asansör

İçeriğe git

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz
Asansörlerinizi rahat, huzur, güven içinde kullanmak istiyorsak periyodik bakımlarını yaptırmayı unutmayın. Bizler uzman ekibimizle 7/24 sizlerin talebi doğrultusunda asansör bakımınızı yaparak daha uzun süreli ve sağlıklı kullanılmasını sağlarız. Uzman ve tecrübeli teknik bakım ekiplerimiz ile sizlere sunduğumuz asansör bakım servis hizmetlerinden faydalanmak için bir telefon kadar yakınızdayız.
Asansörlerinize yapılan aylık bakım esnasında gerekli parça kontrolleri yapılarak kullanımdan dolayı aşınan ve arızalı olarak tespit edilen parçaların değişimleri yapılır. Daha önemlisi asansörünüzün rahat, güvenli bir şekilde  kullanılabilmesi için kontrol edilmesi gereken mekanik ve elektronik aksamı titizlikle komple elden geçirilir.
Asansör bakım kontrollerinde arızaya neden olabilecek aşınmış, yıpranmış parçalar tespit edilerek arıza oluşmadan müşteriye bilgisi verilir. Tüm bu kontrollere rağmen asansör kullanım tarzı, asansörün kullanım yoğunluğu yada asansörün yaşından kaynaklı oluşabilecek arıza durumlarında 7 gün 24 saat servis hizmeti vermekteyiz.
Kullanmış olduğunuz asansörler kullanma şartlarına göre belli bir çalışma ömrüne sahiptir. Asansörde kullanılan elektronik, mekanik cihazlar, zamanla kullanım kaynaklı ömürlerini tamamlarlar. Bakım esnasında bunlar teknik personel tarafından kontrol edilip tehlike arz eden parça ve aksamlar tespit edilip sorumlu kişiler tarafımızca uyarılır.
"BAKIM, ARIZA, REVİZYON, MONTAJ"
BAKIM
Bakım sözleşmesi çerçevesinde asansörünüzün gerekli kontrolleri yapılarak aylık periyodik yapılması gereken bakım ve uygulamalar yapılıp sistemin kontrolleri sağlanarak aktif çalırır durumda güvenli bir biçimde hizmet vermesi sağlanır.
ARIZA
Asansörünüzde arıza meydana geldiğinde Uzman, Teknik ekibimize telefon yolu ile müracat etmeniz halinde en kısa süre içerisinde size ulaşıp yapılan inceleme sonucunda sorunun sebebi tesbit edilerek arıza giderilip kontrolleri yapılarak çalışır durumda hizmete geçirilir.
REVİZYON
Yapacağınız müracat sonucunda teknik ekibimiz asansörünüzde gerekli incelemeleri yaparak Revizyon haritasını ve maliyetlerini belirleyerek sizlerin bilgisi dahilinde Revizyon işlemi gerçekleştirilerek çalışır faal olarak sistem teslim edilir.
MONTAJ
Yapılacak yeni inşaat projelerinde standart ve yönetmeliklere uygun uzman ekibimizle adım adım hizmete sunuluncaya kadar kurulum ve montaj işini özenle yapmaktayız.

 : 0537 359 29 46
 : 0531 400 32 68
Dörtel Asansör Sistemleri_____________________________
Adres : Güzelhisar Mahallesi 32 Sokak No: 18/C  Efeler / AYDIN
dortelasansor@gmail.com


 : 0537 359 29 46
 : 0531 400 32 68
Dörtel Asansör Sistemleri_____________________________
Adres : Güzelhisar Mahallesi 32 Sokak No: 18/C  Efeler / AYDIN
dortelasansor@gmail.com

İçeriğe dön